• O nas

Apartamenty Zefira znajdują się na osiedlu Olimp w Kowalach – miejscowości oddalonej około 7 km od Gdańska. Kowale w gminie Kolbudy, to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, w której powstało kilka inwestycji mieszkalnych Towarzystwa Inwestycyjnego INVESTING Mieszkańcy doceniają liczne walory tej lokalizacji – bliskość centrum Gdańska oraz połączenie z miastem, dzięki komunikacji miejskiej, cisza i spokój oraz liczne tereny zielone okalające osiedle Olimp. Nie dziwi więc fakt, że zespoły mieszkaniowe położne w tej okolicy cieszą się dużym zainteresowaniem.

Apartamenty Zefira w Kowalach to dwa budynki mieszkalne, w każdym znajduje się 12 lokali mieszkalnych. Apartamenty liczą od 36 m2 do 59 m2 powierzchni. Na parterze znajdują się dwa mieszkania dwupoziomowe o łącznym metrażu 100 m2. Dodatkowo, wyposażone są one w przestronne tarasy oraz bezpośrednie zejście do przydomowych ogródków.

Oba budynki są podpiwniczone. Wyróżniają się wysokim standardem wykończenia. Projekt architektoniczny był planowany zgodnie z myślą, aby spełniały one wszystkie normy związane z funkcjonalnością oraz komfortem. W związku z tym, mieszkania charakteryzują się przestronnością oraz wygodnym układem pomieszczeń. Ponadto, obiekty są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Przy wejściach do budynków, zamiast podjazdów znajdują się windy.

Sprzedaż mieszkań zakończona

Apartamenty Zefira
Apartamenty Zefira
Apartamenty Zefira